Privatumo politika

Parduotuve.valdorfoiniciatyvos.lt, kaip ir dauguma kitų organizacijų, renka duomenis apie Jus, tam, kad galėtumėm suteikti siūlomas paslaugas bei įsitikintume teikiamų paslaugų kokybe. Rinkdami ir naudodami Jūsų duomenis, visada vadovaujamės šia privatumo politika. Jūs turite daug teisių, kurios leidžia Jums kontroliuoti Jūsų asmens duomenų naudojimą, ir mes užtikriname galimybę jomis pasinaudoti.

Jei Jūs esate jaunesnis negu 16 metų, prieš pateikdami asmeninę informaciją, turite gauti savo tėvų arba kitų teisėtų globėjų sutikimą. 

Kokius ir kaip duomenis mes renkame?Kai jungiatės prie svetainės

Slapukų (angl. “cookies”) pagalba mes renkame informaciją apie tinklalapyje lankytojų praleistą laiką, naudotą sistemą bei techninės įrangos tipą. Tokių duomenų rinkimo tikslas yra lankytojų elgesio analizė siekiant gerinti lankymosi svetainėje patirtį. Slapukai yra įdiegiami Jūsų įrenginyje tik Jums sutikus, išskyrus slapukus, kurie reikalingi išimtinai techniniam svetainės veikimui užtikrinti. Jūs galite išjungti slapukus per savo naršyklės nustatymus arba apsilankę čia:

1. https://tools.google.com/dlpage/gaoptout

2. http://www.youronlinechoices.com

Kai įsigyjate prekes ar paslaugas

Kai Jūs perkate prekes ar paslaugas, mes prašome Jūsų vardo, pavardės, adreso, e-pašto adreso ir telefono numerio. Šie duomenys naudojami užsakymo vykdymo tikslais. Nurodytu telefonu ar e-pašto adresu kontaktuosime/siųsime informacinius pranešimus būtinus užsakymui įvykdyti.


Rinkodara

Jūsų pateikti asmeniniai duomenys gali būti tvarkomi rinkodaros tikslais tik tuo atveju, kai duodate tam sutikimą. Jūs galite bet kada atšaukti sutikimą bei atsisakyti gauti informaciją, o tai padaryti galite rašydami mums šiuo adresu egle@vivamokykla.lt.


Kiek laiko mes laikome bei saugome Jūsų informaciją?


Slapukai

Slapukai paprastai galioja trumpai (vieną dieną, savaitę ar mėnesį), bet kai kuriais atvejais gali galioti ir iki vienerių metų.

Paskyra ir užsaskymų informacija

Jūsų paskyroje ar užsakymo metu pateiktus duomenis saugome 5 metus nuo paskutinės operacijos atlikimo dienos, o terminui pasibaigus juos triname arba patikimai nuasmeniname.


Su kuo mes dalinamės informacija

Surinkta informacija mums yra labai svarbi ir su ja mes elgiames atsakingai. Įsipareigojame neatskleisti Jūsų asmens duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus siuntų pristatymo bendrovėms kai tai yra būtina užsakymo įvykdymui. Kitiems duomenų gavėjams informaciją teiksime, kai pagal įstatymus, teismo sprendimus ir kitus teisės aktus būsime įpareigoti.


Jūsų teisės


Jūs turite ir galite pasinaudoti šiomis teisėmis:

1. Susipažinti su tvarkomais Jūsų asmens duomenimis;

2. Prašyti ištaisyti Jūsų asmens duomenis;

3. Prašyti ištrinti Jūsų asmens duomenis. Kreiptis galite adresu egle@vivamokykla.lt ir mes nedelsdami ištrinsime duomenis apie Jus. Pažymime, kad duomenys bus ištrinti tik tuo atveju, jeigu sutaps e-pašto, kuriuo buvo registruotasi ir kuriuo išsiųstas prašymas, adresai;

4. Jei taikytina, atšaukti sutikimą leisti tvarkyti Jūsų asmens duomenis;

5. Jūs galite atšaukti sutikimą tvarkyti duomenis rinkodaros tikslais rašydami šiuo adresu egle@vivamokykla.lt;

6. Perkelti duomenis į elektroninę laikmeną.


Jei manote, kad buvo pažeistos Jūsų teisės į privatumą, galite pateikti skundą atitinkamai valdžios institucijai toje ES šalyje, kurioje gyvenate. Tokių institucijų kontaktinius duomenis rasite čia: http://ec.europa.eu/newsroom/article29/item-detail.cfm?item_id=612080.

Platesnė informacija apie Asmens duomenų apsaugą https://www.ada.lt/go.php/Asmens-duomenu-apsaugos-reforma641.


Duomenų valdytojo rekvizitai:

Pavadinimas: Asociacija Paramos Valdorfo pedagogikai bendrija

Registracijos adresas: Pušų g. 41-2, 08116 Vilnius

Įmonės kodas: 195708317

Tel. +370 612 14708

El. paštas: egle@vivamokykla.lt